בריטניקה מערכות ידע
בריטניקה מערכות ידע הינה המפתחת של מערכת HighLearn, אשר פותחה עבור לקוחות האקדמיה בישראל תוך מתן תשומת לב לצרכי הסטודנטים והמרצים. המערכת כוללת מגוון של כלים המעניקים למרצים יכולות רבות עוצמה ברישום לקורסים, ניהול תוכן וניהול הקורסים עצמם.
HighLearn – מערכת כחול לבן מפותחת באופן שוטף בשיתוף עם לקוחות מובילים העושים שימוש יומיומי במערכת ותורמים מניסיונם ומתובנותיהם.
בריטניקה מעניקה תמיכה מלאה ללקוחותיה, כולל שירותי התקנה ושדרוג, ממשקים למערכות משיקות, הדרכה, אירוח (SaaS), מוקד תמיכה וייעוץ מתודולוגי וטכנולוגי.
רנה שדה:
rinas@britannica-ks.com
אתר: http://www.britannica-ks.com
טלפון: 03-6070400; פקס: 03-6070441; נייד: 050-8789315; רח' תוצרת הארץ 16, תל-אביב, 67891

 

 

 

 

אתר + פלוס
• תמיכה במערכות קוד פתוח ופיתוחן: Moodle, Joomla, Wiki, Linux, WordPress
• פיתוח תוכנה – תוכנות מרובות משתמשים ברשת
• אתרי אינטרנט: וידאו (Flash), ניהול לקוחות, ניהול בסיסי נתונים, אבטחת מידע מתקדמת התמחות באפליקציות אקדמיות
ידידיה קליין:
sales@atarplpl.co.il
אתר: http://www.atarplpl.co.il
טלפון: 02-6310246; פקס: 02-6751024; נייד: 052-6071135; רח' נתנזון 5/2, ירושלים, 97787

 

 

 

 

iDigital
חברת iDigital היא Apple Premium Reseller, נציגה הרשמית של מוצרי Apple בישראל, שעל מגוון מותגיה נמנים מחשבי Mac ונגני iPod הפופולאריים.
החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, המשווקת הבלעדית של חברת Apple בישראל, האחראית על הקניין, המכירה וההפצה של מוצרי Apple לערוצי השיווק המשניים.
בנוסף למוצרי Apple, מציעה iDigital ללקוחותיה מגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי.
איכות, חדשנות, מקצוענות, מובילות, חוויה, יצירתיות, תשוקה וחתירה למצוינות בשירות, הם מרכיבים מרכזיים בפעילותה של iDigital, הפועלת בדבקות למימוש חזונה להוביל את קטגורית סגנון החיים בישראל.
אנו שואפים לאפשר ללקוחותינו באשר הם ליהנות ולהפיק את המירב מהעולם הדיגיטלי בו אנו חיים, באמצעות התאמת פתרונות לצרכיו האישיים, סגנון החיים והעדפותיו של כל לקוח ולקוח.
אקדמיה וחינוך
מתוך הכרה בחינוך כבעל חשיבות עליונה, משקיעה iDigital משאבים רבים על מנת להביא את חווית Apple והפתרונות הטכנולוגיים הייחודיים שפותחו בשיתוף מורים, מדענים, מומחי IT וסטודנטים עבור צרכיו המיוחדים של עולם זה.
iDigital מעריכה משקיעה בטיפוח הקשר עם קהילת החינוך והאקדמיה בישראל, באמצעות הענקת הצעות ותנאים מיוחדים, יצירת פרויקטים, מתן פתרונות מקצועיים ושירותיים המותאמים לצרכי העשייה החינוכית, כל אלה ברמת האקדמיה, הסגל והסטודנטים.
יוסי הלוי:
yossi@idigital.co.il
אתר: http://www.idigital.co.il
טלפון: 052-6813344; פקס: 03-9027788; רח' הברזל 26, תל אביב, 69710

 

 

 

 

StreamItUp

StreamItUp מפתחת ומשווקת פתרונות אוטומטיים מהמובילים בעולם לתיעוד והפצת הרצאות ישירות מאולמות ההרצאה וכיתות הלימוד.
פטנטים ייחודיים מאפשרים למרצים ליהנות ממערכת קלה מאוד להפעלה. המערכת מאפשרת למוסד לתעד כמות הרצאות גדולה ללא צורך בתוספת כח-אדם. StreamClass מתעדת את כל מקורות המידע כמו המרצה, הלוח, והמחשב, מסנכרנת ביניהם ומפיצה את ההרצאה ישירות ובאופן מיידי מכיתת הלימוד לפורטל.
ViewStream כולל פטנטים ייחודיים המאפשרים לסטודנט לצפות בהרצאה בכל עת ובכל מקום. לחפש את המידע הרלוונטי בהרצאה, לנהל דיאלוג עם הסטודנטים האחרים, המרצה ועוד. המערכת תומכת בהרצאות סינכרוניות (מקוונות) וא-סינכרוניות (VOD). מוסדות יכולים לנהל הרצאה אחת שתשודר לכיתה אחרת בקמפוס מרוחק. הכיתה המרוחקת יכולה להיות שותפה פעילה.
המערכת מתממשקת באופן מיידי לכל הפורטלים הנפוצים בארץ כגון MOSS, HighLearn, Moodle ואחרים.
בין לקוחותינו מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות חינוך, משרדי ממשלה וחברות.
StreamItUp מספקת ללקוחותיה פתרון מודולארי מקצה לקצה המאפשר שימוש אופטימלי בתשתיות הקיימות אצל הלקוח.
StreamItUp הינה חברה ישראלית והפיתוח הינו כחול-לבן.
בועז חשביה:
boaz@streamitup.co.il
אתר: http://www.streamitup.co.il
טלפון: 077-9319272; פקס: 153-7-79319272; רח' שמעון 40, מודיעין, 71724

 

 

 

 

בינת

בינת תקשורת מחשבים, חברת האינטגרציה המובילה בישראל וכוח עולה בזירה הבינלאומית, משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה שלך. מאז הקמתה בשנת 1975, צברה בינת מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות תשתית כוללים, וכחברה בעלת הסמכת תקן ISO 9001:2000 היא מתמחה במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת ה-ICT.
סרחיו חמיאל
אתר:
http://www.bynet.co.il
טלפון: 03-6458080; רח' הנחושת 8, תל אביב, 69710

 

 

 

 

NMP
חברת NMP עוסקת ביבוא, מכירה, השכרה, ייעוץ ותמיכה של מערכות ופתרונות מקצועיים לעיבוד וניהול תוכן וידאו לגופי חינוך, לאולפני טלוויזיה, לכבלים, לשידורים באינטרנט ולסלולר.
חברת NMP מתמחה במספר תחומים:
• פתרונות תוכן וידיאו ייחודיים לגופי חינוך.
• אולפני טלוויזיה ממוחשבים בקופסא.
• השכרת מערכות TriCaster ו- VT5 בארגז.
• MAM - מערכות לניהול תוכן מדיה.
• מערכות אוטומציה בשידור.
• Digital Signage - מערכות אוטומציה רב ערוצית מרובות מסכים.
• מערכות מקצועיות לפיצול מסכים.
• מתן פתרון כולל לתכנון והקמת אולפנים.
לחברת NMP מבחר פתרונות ייחודיים לגופי חינוך המאפשרים להעשיר את התוכן המופק, את יכולות ההפקה, ההפצה ויכולות הניהול של תכני הוידיאו. מערכות לצילום, עריכה ושידור הרצאות ב- HD ו- SD, אולפנים וירטואליים, מערכות ניידות ונייחות להקלטה ושידור חי, תוכן גרפי עשיר, E-LEARNING, מערכות לניהול תוכן וידיאו, אודיו, תמונה ומלל.
חברת NMP הינה Specialist Dealer של חברת "NewTek" העולמית בישראל ונציגה של החברות "PlayBox" ו-"Osee" המשווקות בעולם מערכות מקצועיות.
שירה יוספי: shira@nmp.co.il
אתר: http://www.nmp.co.il
טלפון: 03-6482345; פקס: 03-6734111; נייד: 054-4452553; רח' הארבעה 4, תל אביב

 

 

 

 

iCast
iCast הינו פורטל הפודקאסט הישראלי היחיד המאגד בתוכו מגוון תכנים רחב: מוזיקה, לימודים, ספורט, טכנולוגיה, ספרים, טיולים ועוד, ובשנה האחרונה הושם דגש על חומרים אקדמאיים. בינתיים, ניתן למצוא באתר תכנים של האוניברסיטה הפתוחה, הערוץ האקדמי של אוניברסיטת חיפה ומט"ח, ותכנים רבים של גופים נוספים. חלק מהתכנים הוקלטו על ידי מוסדות ההשכלה, חלק על ידי שדרנים ביתיים וחלק על ידי תחנות רדיו. עושר התכנים הוא רק אחת מן הסיבות, שהפכו את iCast למרכז קהילת הפודקאסטינג בישראל. iCast מעניקה פלטפורמה מלאה לאחסנה, הפצה והרשמה לפודקאסטים.
ענת ענב:
anat@icast.co.il
אתר: http://www.icast.co.il
טלפון: 054-8041511; פקס: 03-5236014; רח' הירקון 124, תל אביב, 63573