חברת אתר + פלוס

חברת אתר + פלוס הנה החברה המובילה בישראל בהטמעת מערכת הלמידה Moodle. החברה מתמחה הן באקדמיה והן בארגונים כגון חברות תעשייה ושירותים. לצוות אתר + פלוס הכרות עמוקה עם מערכת Moodle והיא משתתפת בכנסים בינלאומיים בנושא.
 
החברה נותנת מגוון רחב של שרותים בנושא "מוודל" החל מהתקנות, אחסון, שדרוגים, הדרכות, הטמעת המערכת, פיתוחים שונים ומגוונים המותאמים לצורכי המוסד , ממשקים למערכות מנהל תלמידים התמשקות למערכות הזדהות שונות, אנו נותנים שרותי וידאו מיוחדים ושרותי למידה סינכרונית תחת "מוודל".


האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת תל אביב והמרכז הבינתחומי בהרצליה הם לקוחות בולטים בתחום הפיתוחים הרבים והמגוונים המבוצעים בידי מפתחי החברה הנעשים על גבי המערכת. החברה מעסיקה מפתחי "מוודל"  ואנשי צוות HELPDESK. הנותנים מענה לכשלושים לקוחות החברה מהאקדמיה ביניהם שבע אוניברסיטאות ועוד כעשרים וחמש מכללות.

בתעשייה ובשירותים יש לנו לקוחות בולטים כגון, אלווריון, קומברס, סרגון, חברת אלעל, משטרת ישראל ועוד.

בנוסף נותנת החברה שירותי פיתוח למערכות ווביות, אתרי אינטרנט, ממשקים למערכות שונות, גם בתחום זה יש לנו פעילות ענפה באקדמיה ובתעשייה

שרותים אלה ניתנים גם לחברות כגון, כללית שרותי בריאות, בית החולים שיבא, משרד הביטחון, יד שרה ועוד.

אתר + פלוס מתמחה בנושאי SYSTEM, ומצטיינת בשילוב שבין מערכות שונות ,כל זאת מתוך הבנה מעמיקה של הרשת ואבטחתו.

החברה זכתה במכרז לשרותי בידור לחולה בכ-16 בתי חולים בארץ ומפעילה טכנולוגיות IPTV ו-VOD בכלי קוד פתוח לרווחת החולה.

 

ועידן פתרונות קונפרנסינג – חווית תקשורת מרובת משתתפים
ועידן הינה ספקית פתרונות הקונפרנסינג (שיחת ועידה) הראשונה והגדולה בישראל. מאז הקמתה מובילה ועידן את שוק התקשורת הישראלי במגוון ובאיכות הפתרונות לכל צורך בתקשורת עסקית רבת משתתפים כתחליף לפגישות פנים-אל-פנים. החל מישיבה טלפונית עם משתתפים ספורים ועד לאירועים וירטואליים המוניים בהשתתפות אלפי אנשים מרחבי העולם בשידורי וידאו וקול ובאמצעות האינטרנט.


מוקד השירות והתמיכה של ועידן מאויש בישראל בנציגי שירות איכותיים, מקצועיים ודוברי שפות, הערוכים לספק תמיכה ותשובות לכל שאלה מכל מקום על פני הגלובוס, 24/7.
לאחרונה השיקה ועידן שרות ועידת וידאו במודל ענן* –
V-Connect
, ועידת וידאו בכל מקום ומכל מכשיר. מצטרפים לשיחת וידאו איכותית מכל מגוון המכשירים – מערכת וידאו קונפרנס, מחשב אישי, טאבלט וסמארטפון.  השרות החדש העומד בחזית הטכנולוגיה של ועידות וידאו קונפרנס, פותח צוהר לאפשרויות חדשות לשימוש בוידאו בתחומי העסקים, האקדמיה, המשפט ובמגוון תחומים נוספים. קלות ואינטואטיביות השימוש מאפשרות למשתמש להיות ממוקד בתוכן ההרצאה/ישיבה ולא בהפעלת הטכנולוגיה בה היא מועברת.
שירותי ועידן הנוספים הנם

  • שיחות ועידה קוליות ובכלל זה קיום אירועים טלפונים מנוהלים או בניהול עצמי, השמעה חוזרת של אירועים וכן השמעה בחיוג יזום.
  • ועידות אינטרנט - Webex
  • ועידות וידאו - השכרת חדרי וידאו קונפרנס, שירותי גישור וידאו מתקדמים, שירותי וידאו באתר הלקוח וכן הקמה והתקנה של ציוד וידאו קונפרנס באתר הלקוח.
  • ציוד לועידות קוליות - טלפוני ועידה ומערכות תקשורת מבית Polycom ואוזניות לטלפון ולמחשב מבית Plantronics

 

עם השימוש הגובר והולך בוידאו ובטכנולוגיות למידה מתקדמות, נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים עבורכם את הפתרון הרצוי והמתאים לכם

טלפון: 1-800-251-000

אימייל: sales@veidan.co.il

אתר החברה: www.veidan.co.il

דרוג מקוריות בע"מ

קבוצת דרוג מקוריות בע"מ היא חברת הזנק ישראלית. החברה מספקת שירות גילוי העתקות במסמכים כתובים בעברית. מקור ההעתקה יכול להיות באינטרנט או בעבודה אקדמית שנמסרה בעבר למוסד אקדמי כלשהו ונבדקה על ידנו. השרות מסופק במודל "תוכנה כשרות" או בלע"ז Software as Service – SaaS. השירות מסופק על ידי ממשק שקוף למערכת ניהול קורסים (LMS) בה משתמש המוסד האקדמי.


אופן דירוג המקוריות מבוסס על שיטות ידועות עם תוספת משמעותית של אלגוריתמים יחודיים שפותחו ונבדקו על ידנו. הקלט לבדיקה הוא עבודות קודמות שנמצאות במאגר העבודות שלנו ומלל מאתרי אינטרנט בעברית. האלגוריתמים מבצעים מאות אלפי השוואות בין המקורות האלה למסמך שהגיש הסטודנט. האלגוריתמים מסוגלים לזהות העתקה פשוטה וגם העתקות שעברו עריכה. בסיום התהליך מופק דו"ח מקוריות עבור המרצה. הדו"ח נותן ציון מקוריות באחוזים ומפרט את הקטעים בעבודה שנמצאו עבורם מקורות קודמים.

שימוש מושכל בשרות משפר את יכולת הסטודנטים לעבד מידע ומשפר את יכולת ההתבטאות בכתב. בנוסף, השרות נותן להנהלת המוסד האקדמי כלים למדידת תופעת ההעתקות על ידי הפקת דוחות בינה עיסקית. ההנהלה יכולה להציב יעדים לשיפור הרמה האקדמית ולבדוק עמידה ביעדים אלה.

איש קשר:  עידן פרוסט, סמנכ"ל כספים וקשרי לקוחות.

נייד:      052-396-6967

דוא"ל:   CustomerService@originality.co.il

אתר החברה: www.originality.co.il

כתובת החברה: רח' הבנאי 5, הוד השרון, 45325


Streamitup

פתרונות סטרימאיטאפ פועלים בהצלחה במגוון מוסדות מובילים בתחומי האקדמיה וההשכלה,  מרכזי הדרכה, גופים ממשלתיים, ביטחוניים ומוניציפאליים ובחברות שונות.

המערכת הייחודית של Streamitup הינה אוטומטית לחלוטין ומאפשרת תיעוד וניהול דינאמיים של תכנים מבוססי מולטימדיה והפצתם בצורה סינכרונית וא-סינכרונית יחד עם כלים מתקדמים לצפייה והשתתפות, חזרה ותחקור.

 

המערכת מאפשרת בין היתר מהלך אוטומטי של צילום ותיעוד הרצאות, שיעורים מצולמים, למידה מקוונת, שידורים חיים דו-כיווניים, תחקור וידיאו. התכנים מעודכנים אוטומטית בפורטלי הלמידה ו/או התוכן (LMS, CMS וכדומה).

יכולת התיעוד האוטומטי הייחודית למערכת הופכות את Streamitup לפתרון המושלם עבור גופים שמעוניינים לתת למשתמשים (סטודנטים, עובדים, שותפים) שירות איכותי באמצעות גישה לתכנים שמועברים בכיתות ו/או אודיטוריומים הן בסגנון V.O.D הן בצורה מקוונת LIVE כולל שידורים ישירים אינטראקטיביים דו-כיווניים בין קמפוסים.

 

אתר החברה: www.streamitup.co.il

אימייל של איש קשר: boaz@streamitup.co.il

טלפון: 077-9319272 052-3966199

המלאכה 6 א.ת. צפוני, לוד

 Groopex

חברת Groopex מספקת פתרונות תוכנה המאפשרים שימוש בשירותי וועידה אינטרנטיות (Web Conferencing) המובילים והאיכותיים בתעשייה לצורך למידה מקוונת. פתרונות אלו משלבים שירותי Citrix GoToMeeting/GoToTraining, Cisco WebEx, ו- Microsoft Live Meeting אל תוך סביבת הלמידה כגון Moodle תוך כדי יצירת ממשק פשוט ונוח למשתמש.

טכנולוגית וועידה אינטרנטית מאפשרת פגישת רב-משתתפים בזמן אמת דרך חיבור אינטרנט פשוט. 

 

הפגישה הווירטואלית מאפשרת אינטרקציה איכותית ע"י שימוש בקול/ווידאו, העלאת והצגת קבצים, צ'ט, ועוד לכל משתתפי הפגישה. בנוסף, ניתנת האפשרות להקליט את הפגישה ולצפות בה במועד מאוחר יותר, וגם לעקוב אחרי נוכחות המשתתפים בצורה יעילה.

חברת Groopex נוסדה בשנת 2011, מספקת פיתרון שלם הכוללת שירותי התקנה, תמיכה והדרכה. פתרונות Groopex בשימוש כיום במוסדות לימוד בארה"ב, אירופה ואסיה. Groopex עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם חברות Citrix, Cisco, ו-Microsoft בכדי להביא את הטכנולוגיה החדישה והאיכותית לעולם הלמידה.

 

אתר החברה: http://groopex.com

קולפיקס

קולפיקס היא תוכנה להקראה אוטומטית של טקסט בעברית, ברמת דיוק גבוהה ביותר.

המוצר משלב ניתוח לשוני ותחבירי מדויק עם איכות קול גבוהה. הניתוח הדקדוקי והתחבירי של כל טקסט נתון בעברית מבוסס על המערכת המורפולוגית של חברת מלינגו. 


ההקראה האוטומטית מגיעה לרמת דיוק של כ-98%.

המוצר מתעדכן באופן שוטף, כולל הוספת מילים חדשות בעברית.

תוכנת קולפיקס היא כלי עזר טכנולוגי מושלם ללקויי למידה וקריאה ולהנגשת אתרי אינטרנט.

רב מילים

רב-מילים של חברת מלינגו מציע למשתמשים בו ערכה ייחודית של כלים לשוניים המרוכזת באתר אחד: האתר כולל מאגר אדיר של מילים, הסברים מקיפים המלווים בדוגמאות שימוש, לכל מילה ניתנות כל המילים הנרדפות, וכל צירופי הלשון שבהם היא מופיעה, מילים מתחרזות, וכן מידע דקדוקי חיוני כמו כתיב מלא תקני, ניתוח וניקוד.


רב-מילים הוא המילון העברי היחיד ברשת הכולל ניתוח מורפולוגי מלא, המאפשר למצוא כל מילה עברית, בכל צורת נטייה ובכל צורת כתיב. האתר מתעדכן באופן שוטף (עם כל חידושי האקדמיה), נוח מאוד לשימוש, ופתוח לדו-שיח עם המשתמשים בו.